Konkurs - Direktor društva » Welcome to Serbia

Konkurs – Direktor društva

Udruženje Welcome to Serbia za svoje klijente iz inostranstva,koji zbog pandemije virusa COVID 19 u svetu  nisu u mogućnosti da doputuju i da samostalno vode poslovane iz Srbije, raspisuje oglas za

                                                 Direktora društva – Beograd

         Uslovi za kandidate:

  • VII-1 stepen /VSS;
  • znanje engleskog jezika,prednost poznavanje ruskog i španskog;
  • 3 godine radnog iskustva;
  • organizacione sposobnosti.

            Profil kandidata:

  • visok stepen odgovornosti;
  • sistematičan i analitičan pristup poslu;
  • visoko razvijena sposobnost planiranja, organizacije i brzog zaključivanja;
  • posobnost dobre poslovne komunikacije;
  • sposobnost rada u timu;
  • usmerenost na rezultate;

Opis poslova:

  • predstavlja i zastupa Društvo;
  • obezbeđuje zakonitost rada Društva;
  • zaključuje ugovore u pravnom prometu sa trećim licima i u poslovima spoljnotrgovinskog prometa;
  • sklapa ugovorne aranžmane sa klijentima;
  • obavlja i druge poslovodne funkcije od značaja za rad i poslovanje društva koje su u nadležnosti Direktora društva.

Direktor društva se angažuje na period od tri meseca,sa mogučnošću produžetka trajanja u zavisnosti od trajanja pandemije.

Ukoliko smatrate da ispunjavate  navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

 Rok za prijavu: 12.07.2020.
Prijave slati na : online@welcometoserbia.org

Napomena:

  • Prijave koje nisu poslate na navedeni e-mail se neće uzeti u razmatranje.

Latest Posts