Правила CFC в Україні – Рішення приховано в Сербії? » Добро пожаловать в Сербию

Правила CFC в Україні – Рішення приховано в Сербії?

У січні 2020 року Верховна Рада України прийняла закон, який запроваджує податкові реформи в Україні. Закон вже підписаний Президентом України, а найважливіші податкові зміни поступово набуватимуть чинності з 1 січня 2021 року.
Наразі вже відомо, що наші команди постійно стежать за глобальними змінами, і Вас не треба дивувати наше перенесення уваги на нове податкове правило «CFC» (контрольовані іноземні компанії).

Правило CFC служить корисним інструментом для оподаткування державою прибутку іноземних компаній, які контролюються резидентами, в даному випадку резидентами України.
 
Сьогодні понад 40 країн світу мають подібні закони.
Для пояснення функціонування згаданих правил, спочатку слід визначити, що все вони означають. Для українських податкових органів CFC є іноземною юридичною особою – компанією, трестом або партнерством.

Контрольний тест є позитивним, якщо резидент України:
  1.  володіє понад 50% власності в CFC
  2. володіє понад 25% (10% з 2013 року) власності в CFC, що разом з іншим резидентом України становить 50% власності (* Примітка – не має значення, чи резиденти України пов’язані)
  3.  самостійно або разом з іншим резидентом України ефективно контролює CFC
Якщо ви впізнали себе у вищезазначених правилах, прибуток від CFC буде врахований у Вашій податковій декларації та підлягатиме оподаткуванню в розмірі 19,5% для фізичних осіб, а також для юридичних осіб у розмірі 18%.

Welcome to Serbia (Ласкаво просимо до Сербії) може запропонувати вам унікальні рішення:
  • Станьте резидентом Сербії, де не існує CFC правило і якої немає в системі CRS (загальний стандарт звітності)
  • Зареєструйте свій бізнес в Сербії, що дозволить Вам оптимізувати податки в рамках діючих законодавчих рішень
  • Якщо у вас вже є компанія в Сербії, ми можемо запропонувати вам Номінальні послуги 
 
Наша професійна команда, що складається з досвідчених банкірів та адвокатів, запропонує Вам найкраще рішення, відповідно до ваших вимог.
Для отримання додаткової інформації, не соромтеся звертатися до нас.

Latest Posts